Zdjęcie z dziewczętami z zespołu tanecznego IMPULS, wykonane w Jaworznie podczas gali boksu w listopadzie 2014 zostało uznane za jedno z 50 najlepszych w kategorii People zgłoszonych w tegorocznej edycji 2015 Sony World Photography Awards.
Wojciech Gołas uczeń klasy II b naszego Gimnazjum zdobył IV miejsce w konkursie  Sportowiec Roku w Jaworznie -

Dziś odwiedzili nas raperzy z Warszawy. Zagrali koncert profilaktyczny" Nie zmarnuj swojego życia". Więcej na ten temat znajdziecie wkrótce w Gazetce Szkolnej.

W poniedziałek 19 stycznia my uczniowie klas drugich mieliśmy okazję zwiedzic stację sejsmologiczną w Raciborzu.

Ten tydzień, poprzedzający zimową przerwę świąteczną obfitował w naszej szkole w wydarzenia związane z Bożym Narodzeniem.