Obejrzyjcie zdjęcia z dnia kończącego rok szkolny.

Kto ciężko pracował cały rok - dziś ma prawo szczerze się uśmiechnąć z myślą o nadchodzących wakacjach.

Przyjemnie, ciekawie, a jednocześnie bezpiecznie spędzonych wolnych letnich dni Wszystkim Uczniom, Nauczycielom i innym Pracownikom Szkoły życzy administrator strony www - M.Piątek

...............................

Dzień Dziecka w naszym gimnazjum połączony został z podsumowaniem realizowanego programu profilaktycznego "Trzymaj Formę". Racjonalne odżywianie i aktywność fizyczna to jedne z warunków dobrej formy każdego człowieka i właśnie dlatego promowaliśmy je w tym dniu pod hasłami Dnia Zdrowego Żywienia  i Dnia Sportu.

Dziś w ramach dnia otwartego zaprosiliśmy w nasze mury szóstoklasistów, stojących obecnie przed wyborem gimnazjum.

Była ona pierwszą w Europie, a drugą na świecie, po konstytucji amerykańskiej, ustawą zasadniczą.Jej głównymi postanowieniami były: zniesienie liberum veto i wolnej elekcji, wprowadzenie zasady dziedziczności tronu, utworzenie rządu o dużym zakresie władzy, zwanego Strażą Praw, objęcie chłopów opieką prawną i włączenie do tekstu ustawy zasadniczej – ustawy o miastach.